Re: nincs cím 2016. január 12. 17:53 Bendeguz Előzmény: #757954 az estarral se vesztettem ennyit, mint amennyit te ezzel. nem volt kilépési stratégia? nem lebaxásból, csak érdekel, hogy tanulhassak belőle :)