Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #757954

az estarral se vesztettem ennyit, mint amennyit te ezzel. nem volt kilépési stratégia? nem lebaxásból, csak érdekel, hogy tanulhassak belőle :)