Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #757927

ma , amikor minden szárnyalgat, nekem 3 részvényem is több, mint 5%-os minuszban (rank, GME, sdrl)