Re: nincs cím 2016. január 7. 15:30 matgab Előzmény: #757175 na.... Segítek egy kicsit az olajár piaci nyomáson... MOL-t eladtam... 2 héten belül 15330-as célár... Tudom ma még hülyén hangzik, de...