Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #757175

na....

Segítek egy kicsit az olajár piaci nyomáson...

MOL-t eladtam... 2 héten belül 15330-as célár... Tudom ma még hülyén hangzik, de...