Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ibiza

szokásos karácsonyi ajándék..frei könyv..kiolvastam..

Érdekes..

legtöbb könyvében jól előkészitette a történetet felépitette a vázát de nem sikerült valami erősre a befejezés..

Az agrárbárókban elég jól sikerült..több szálat vitt és végigvitte a történetet..sok kis hiba volt benne ..de nem feltünő..alapból nem vészes

egy-két Ibiza gondolatot láttam benne.. egy-két szóhasználatomat.. de ki tudja

van benne egy kisszerű majd jól megmondogatom a zorbánkormánynak tipusú beszólogatás.. belefér.

Van benne "zsidózás".. beszél a németmiklós által is emlitett pesti liberális zsidó értelmiségről.. és a nemzetközi zsidó kapcsolatokról..GMO-ról.. vold benne egy példabeszéd is.. a "tiszta magokról"..érdekes, hogy felvetette.. de aki nem vak az lát összefüggéseket.

Érdekes gondolatmenetet vitt végig.. amcsiknak nem tetszett erősödnek németek.. egyre nagyobb a kereskedelmi forgalom német-orosz között ezért provokálták oroszokat ukrajnával..kikényszeritve eus embargót..aminek nagy vesztese orosz és német..és még a GMO elterjesztése

win-win-win az usa szemszögéből..plusz még egész eut lehet gyengiteni..

Nekem talán az egyik legjobban összerakott könyve.. mondom sok kis hiba összecsapott végződések a kis történetekben.. de alapból nem túl zavaró.

Nekem tetszett.