Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #755935

szegény KORS-szal már megint mi a tetű van?? Képtelen átlépni a 45 USD-s szintet, mindig felmegy nagy nehezen 43-42-ig és onnan úgy esik vissza, mint akit arcon csaptak...