Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #755118

Az az apró részlet a faktor ;)

Én a megbeszéltek szerint 30-ra álltam be limit vétellel, de nem akar teljesülni, szóval a faktor sem az igazi már.