Re: nincs cím 2015. december 10. 17:21 Janicroft Előzmény: #755118 Az az apró részlet a faktor ;) Én a megbeszéltek szerint 30-ra álltam be limit vétellel, de nem akar teljesülni, szóval a faktor sem az igazi már.