Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #754147

felét eladtam... Az egészet el akartam adni, de aztán rájöttem, hogy ha el akarom adni, akkor úgyis ki fog törni...:-) Ez van mikor kicselezem már a saját faktoromat is...:-)

K+S visszavéve. Nem jó nélküle élni...