Re: nincs cím
matgab Előzmény: #754147felét eladtam... Az egészet el akartam adni, de aztán rájöttem, hogy ha el akarom adni, akkor úgyis ki fog törni...:-) Ez van mikor kicselezem már a saját faktoromat is...:-)
K+S visszavéve. Nem jó nélküle élni...