Re: nincs cím
matgab Előzmény: #753828Leírom , mert ilyen történelmi pillanat sem szokott előfordulni túl gyakran:
Minden részvényem pluszban van ma vagy ki sem nyitott, mert amerikai...
4IG: +8,1%
Rank: +5,32%
K+S: +2,76% (bár ez ma már volt +8%-on is)
GSPark: +1,77%
OTP: +0,71%
Rafi: +0,67%
Inditex 0,57%
KORS, GME. APPLE , SDRL: 0%
Ráadásul az USD és az EUR is erősödik a HUF-fal szemben....
:-)