Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #753828

Leírom , mert ilyen történelmi pillanat sem szokott előfordulni túl gyakran:

Minden részvényem pluszban van ma vagy ki sem nyitott, mert amerikai...

4IG: +8,1%

Rank: +5,32%

K+S: +2,76% (bár ez ma már volt +8%-on is)

GSPark: +1,77%

OTP: +0,71%

Rafi: +0,67%

Inditex 0,57%

KORS, GME. APPLE , SDRL: 0%

Ráadásul az USD és az EUR is erősödik a HUF-fal szemben....

:-)