Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #753733

most nem tudom, hogy annak örüljek, hogy tegnap csak a fele OTP-met adtam el? és a másik fele emelkedik?

Igazából a Richternél várnék már egy kis korrekciót, de utána irány a 6k, az OTP-t úgy érzem, hogy most áll kitörés előtt és a MOL is...

Egy baj van, hogy a NYESZ számlán van forintom és ott nem lehet BUX hatizni.

Ráadásul a hatiban ma már olyan pindurka a forgalom...