Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #753712

amúgy meg ismered a jó öreg zsidó mondást:

Inkább legyél felesben egy jó businessben, mint egy rosszban 100%-os tagként...:-)