Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #753712

Persze, 3 éve meg még jobb volt.

Viszont most az online értékesítések és a kínai/orosz piac beindulásától én sokat várok.

Spanyolok is kezdenek helyre jönni makroügyileg.

Most veszem észre és 2 év múlva dupla annyiért még mindig eladhatom...