Re: nincs cím
matgab Előzmény: #753712Persze, 3 éve meg még jobb volt.
Viszont most az online értékesítések és a kínai/orosz piac beindulásától én sokat várok.
Spanyolok is kezdenek helyre jönni makroügyileg.
Most veszem észre és 2 év múlva dupla annyiért még mindig eladhatom...