Re: nincs cím 2015. november 25. 13:27 rbbj11 Előzmény: #753010 inditexre én is felhívtam a figyelmed már stocki talin Minek vártál árfolyam dupläzäst és utäna szällsz be?? Csak azért, mert vki mäs beszällt? Akkor räm is hallgathattäl volna...