Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #753010

inditexre én is felhívtam a figyelmed már stocki talin

Minek vártál árfolyam dupläzäst és utäna szällsz be?? Csak azért, mert vki mäs beszällt? Akkor räm is hallgathattäl volna...