Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #753332

Na végre! K+S +7%-on...

Már épp ideje volt a minusz 2*15% GME és az állandó -10%-os rank progress és a tegnapi minusz 5%-os Raffi eső után, hogy végre már jöjjön valami hasonló megugrás a másik oldalra is...

Már csak az OTP-nek és a KORS-nak kellene követnie a K+S-t...