Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #750861

közben a Gamestop és az Apple is már lassan nulla közelébe kerül.

Raffi már kis pluszban.

Hihetetlen de mindegyiken megvolt legalább 10% bukó a vásárlás után, az Apple inkább 25% minusz volt.

Ricsit eladtam pénteken most mehet +10% irányába (természetesen a minusz 10% az ott is játszott).

GSPark esetében viszont nem volt meg a 10% esés...