Re: nincs cím
matgab Előzmény: #750861közben a Gamestop és az Apple is már lassan nulla közelébe kerül.
Raffi már kis pluszban.
Hihetetlen de mindegyiken megvolt legalább 10% bukó a vásárlás után, az Apple inkább 25% minusz volt.
Ricsit eladtam pénteken most mehet +10% irányába (természetesen a minusz 10% az ott is játszott).
GSPark esetében viszont nem volt meg a 10% esés...