Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #750706

biztos, hogy jó lesz holnap a richter jelentésére a reakció, mert akartam venni határidőre, azt mondták nem lehet.

Akkor akarok venni bef hitelre... Azt lehet max 30 napra. Az király.

De kell mögé pénzfedezet. Az király, akkor vegyünk. De forint fedezet kell mögé. Nem baj konvertáljuk át a szabad EUR-okat... Na az csak 2 nap alatt teljesül...

Szóval amikor az isten sem akarja, hogy az eredetileg jó meglátásomat keresztül tudjam vinni (lásd Alibaba jegyzés pl.) akkor mindig giga nyerőtől esek el...