Re: nincs cím 2015. október 19. 11:55 matgab Előzmény: #748583 köszi Citi... És köszi UBS, az is leminősítette... Csak azt tudnám, akkor miért nem adták el 42 EUR-ért?? Na mindegy. ők meg vételre ajánlják: equinet AG Independent Research GmbH