Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #748583

köszi Citi...

És köszi UBS, az is leminősítette...

Csak azt tudnám, akkor miért nem adták el 42 EUR-ért??

Na mindegy.

ők meg vételre ajánlják:

equinet AG

Independent Research GmbH