Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #741049

vázz :(

azt hittem közben realizálgattál nyerőket. mondjuk én se, pedig mindenem +20% körül volt, most meg van ami -30% lett. Mondjuk az sose volt pluszban. Na de itt az ősz, mindenki venni akar :)