Re: nincs cím 2015. augusztus 6. 17:59 matgab Előzmény: #738846 ACADIA-val mi történt? Szépen esik... Azt még mindig nagyon fájlalom, hogy 34 USD körül eladtam... Eli Lilly is eseget, ez is perspektivikus lehet még...