Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #738817

nem értem azt, aki ma premarketben +8%-on veszi a KORS-t. Mi történt éjjel? A gyorsjelentés csak market után jön ki. Akkor miért nem vett tegnap a piacon? Remélem ez valami belső info-s vétel...:-)

Amúgy azt gondolom, hogy annyira le van most ez a szerenécstlen kors húzva a várakozásokban, hogy a várakozásokat simán verni fogja...