Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #727567

ez embertelen amit először a TKOM aztán az OTP most meg a MOL csinál.Most már lassan a Richter is indulhatna...