Re: nincs cím 2015. március 25. 17:21 Fornit Előzmény: #725973 Mega fosh...Épp az előbb néztem, hogy pörög le a pénz az egyenlegemből. Eddig -1% a full egyenlegváltozásom nyitás óta. Ez k...sok.