Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #725720

Dehogy! Seadrill-ben is milyen jó volt együtt! :-)

Nem érzed magad királynak, hogy a világot mozgató faktorral vagy társtulajdonos?