Re: nincs cím 2015. március 24. 19:57 matgab Előzmény: #725720 Dehogy! Seadrill-ben is milyen jó volt együtt! :-) Nem érzed magad királynak, hogy a világot mozgató faktorral vagy társtulajdonos?