Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #725221

ez a Lorriland (Lorillard) ez nem akar úgy menni, ahogy elképzeltem... Bár ahhoz képest, hogy vétel után nem esett 10%-ot, azt kell mondjam, baromi erős részvény...