Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #722766

egy jó hír a seadrilleseknek...

Megváltam a pakkomtól...

Innentől jöhet az olaj árrobbanás, háborúk az olajkitermelő országokban, esetleg egy új olaj találat a seadrill legnagyobb mezője alatt, vagy különlegesen előnyös szerződések...