Re: nincs cím 2015. március 6. 11:11 Fornit Előzmény: #722633 Feb 02-én írtad : "Kösz Matgab a tippet!" Mennyit röhögtem rajta. igazi "utolso tőzsdei hozzászólások" topicba való :)))