Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #722633

Feb 02-én írtad : "Kösz Matgab a tippet!"

Mennyit röhögtem rajta. igazi "utolso tőzsdei hozzászólások" topicba való :)))