Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #721459

fele visszavéve... F@sz kivan...

Benne hagytam még az eladást, hátha valaki felrántja. De nem gondoltam, hogy a hír is kijön mostanában, ráadásul késve néztem meg ma a híreket...