Re: nincs cím 2015. február 25. 11:20 matgab Előzmény: #721459 fele visszavéve... F@sz kivan... Benne hagytam még az eladást, hátha valaki felrántja. De nem gondoltam, hogy a hír is kijön mostanában, ráadásul késve néztem meg ma a híreket...