Re: nincs cím
matgab Előzmény: #720455szarul érzem magam részvények nélkül...
seadrill vétel... Ha emelkedne az olaj ne maradjak ki belőle, ha meg esik, akkor ez már eleve esett elég sokat... De még csak a tervezett pakk kb. harmadát/felét vettem meg...