Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720455

szarul érzem magam részvények nélkül...

seadrill vétel... Ha emelkedne az olaj ne maradjak ki belőle, ha meg esik, akkor ez már eleve esett elég sokat... De még csak a tervezett pakk kb. harmadát/felét vettem meg...