Re: nincs cím 2015. február 12. 16:46 matgab Előzmény: #720399 kitárazgatok... Túl nagy volt a semmire ez a mai emelkedés... Best Buy pakk felére csökkentve...Így akkor is örülni fogok, ha esik, akkor is ha emelkedik. 12% hozam 2 hét alatt, not so bad...