Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720399

kitárazgatok... Túl nagy volt a semmire ez a mai emelkedés...

Best Buy pakk felére csökkentve...Így akkor is örülni fogok, ha esik, akkor is ha emelkedik. 12% hozam 2 hét alatt, not so bad...