Re: nincs cím 2015. február 11. 16:30 Bendeguz Előzmény: #720290 Ti mit leptek? Nekem az egesz kor mar kicsivel nulla alatt van. Krva jo hogy elmeleti 40% helyett veszteseg lett a vege