Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #720290

Ti mit leptek? Nekem az egesz kor mar kicsivel nulla alatt van. Krva jo hogy elmeleti 40% helyett veszteseg lett a vege