Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #719889

1. Idénre, év második felére várom

2. ha már idén, akkor sok éve ritkán volt már hagyományos masszív esős október, idén szerintem ideje lenne