Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #719674

ez tényleg az én napom...

Best buy is felment +2,1%-re

EMASZ is pluszban zárt...

Nem is emlékszem, hogy valaha lett volna ennyire sikeres tőzsdei napom...

OTP+4,79

Rank:+0,45%

adidas 2,85%

seadrill: +10%

PKO :-1,98% -kötsög...

Free :0%