Re: nincs cím
matgab Előzmény: #719674ez tényleg az én napom...
Best buy is felment +2,1%-re
EMASZ is pluszban zárt...
Nem is emlékszem, hogy valaha lett volna ennyire sikeres tőzsdei napom...
OTP+4,79
Rank:+0,45%
adidas 2,85%
seadrill: +10%
PKO :-1,98% -kötsög...
Free :0%