Re: nincs cím
matgab Előzmény: #718891Gyerekek, lassan közeledik az apokalipszis...
Nem tudom másra vélni a részvényeim ármozgását...
Best Buy: tegnap vétel után ment +2%-ot,
PKO : na ez esik ma de csak épphogy
Adidas:+2,77%
OTP: +3,44
Rank: +1,81% (Ennek az árfolyamnak már csak háromszorozódnia kell, hogy nullás legyen)
Émász: -1,82 (de ez legalább pozitívban van)
Free: itt nincs kötés
Seadrill:+10,15%
És még a casinoban is nyertem tegnap... (minden második gurítás zero spiel volt kb. 30 körön keresztül...)