Re: nincs cím 2015. február 2. 18:03 Bendeguz Előzmény: #719578 naposon pánik vételek miatt túlhúzott, de hetesen brutál jól néz ki! csak az a dilemmám, hogy az LCI is megy és nem tudom mit tegyek :)