Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #718819

Azt láttam, hogy előtte szépen emelkedett az árfolyam, amit egy kis bullshit hírre (erősödő konkurencia hatása) iszonyatosan beadtak. Szóval én azt várom, hogy a trend folytatódik és vissza fog korrigálni.

A Hella közben 40,75... Én is hülye vagyok, hogy minek nézem, ha már nincs is...