Re: nincs cím
matgab Előzmény: #718819Azt láttam, hogy előtte szépen emelkedett az árfolyam, amit egy kis bullshit hírre (erősödő konkurencia hatása) iszonyatosan beadtak. Szóval én azt várom, hogy a trend folytatódik és vissza fog korrigálni.
A Hella közben 40,75... Én is hülye vagyok, hogy minek nézem, ha már nincs is...