Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #718554

a Századvégnél csupa **** dolgozik: heim, zsiró-phasz, fodor dzsi, barca stb..... Dunába kellene lőni mindet, az alcsuti csótánnyal együtt.