Re: nincs cím
matgab Előzmény: #716038GAP második fele eladva...Gyanús, hogy bezuhan valamikor karácsony környékén sutyiban az egész piac.
Annyira egyértelmű lenne, hogy kis forgalom mellett kiütnek néhány stoppot...
Meg egye fene a kis nyerő is nyerő...
Zsebre teszem aztán kivárok, hogy mire csapjak le legközelebb...