Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #716038

GAP második fele eladva...Gyanús, hogy bezuhan valamikor karácsony környékén sutyiban az egész piac.

Annyira egyértelmű lenne, hogy kis forgalom mellett kiütnek néhány stoppot...

Meg egye fene a kis nyerő is nyerő...

Zsebre teszem aztán kivárok, hogy mire csapjak le legközelebb...