Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #715228

Vicc, hogy egy ellenoriheto eloeletu francia kocsi sem kell mar... Felnek, ha tekert akkor mar kozel a vege. De szerintem is valami japo feludules lesz. Regen VW fan voltam, de amiota megtapasztaltam sotet japo oldalt azota... :)