Re: nincs cím
matgab Előzmény: #714303ez a Hella vétel egész jól jött ki...
Jó, nincs egy nagy mozgása, de itt sem érvényesült a matgab faktor, szép nyugisan emelkedik napról napra... :-)
Zoltán Erika szám jut eszembe:
Nem tudom mi van velem /mi van velem/
Kinőttem a szerepem /mi van velem/
Ha a jelmez szétszakad, nem veszek fel egy másikat
Nem tudom mi van velem /mi van velem/