Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #714303

ez a Hella vétel egész jól jött ki...

Jó, nincs egy nagy mozgása, de itt sem érvényesült a matgab faktor, szép nyugisan emelkedik napról napra... :-)

Zoltán Erika szám jut eszembe:

Nem tudom mi van velem /mi van velem/

Kinőttem a szerepem /mi van velem/

Ha a jelmez szétszakad, nem veszek fel egy másikat

Nem tudom mi van velem /mi van velem/