Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #713221

Ha már így kérdezed akkor légyszíves ne vegyél mert nekem még mindig tele van vele a padlás és kb 4600-nál lennék vele nullában.... Vagy vegyél, add el, és hátha megy fel onnan 10%-ot ;-)