Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #712787

Egyébként meg vettél 42,8-ért és 39,8-ért, az azért nem olyan rossz ám ha tegnap eldobtad 43 valamennyiért.