Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #709922

szokásos 10% minusz óta egész jól jön fel a Yahoo. Ha holnap is így megy és ma sem törik le, akkor holnaputánra már az első vételem is nullás lesz.

A PKO is megtáltosodott, csak ott kb. 15%-os minuszt kellene ledolgoznia...