Re: nincs cím 2014. augusztus 15. 16:12 KawaBazsy Előzmény: #707773 Az igen, végig be lennél rúgva.. azt a kaját én nem kérem.. :-) Azon filóztam, h még sosem grilleztünk, s az is jó cucc..