Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #704731

Most akkor mi legyen? Csokinak és Bélának valszeg nem jó, Bendeguz dettó, a Főnök sem jelentkezett:(