Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

osztalék

Alexander

Sziasztok, az osztalék mikor kerül jóváírásra? Sem fizikai, sem jogi címszó alatt nem látom a rendszerben.