Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Fornit

Ez mekkora bulvár bullshit az investor-on:

Főcím: Szakad a Deutche Telekom.

A cikkbe beleolvasva kiderül, hogy 4%-os minuszban van. És az is osztalékszelvény vágás miatt....