Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Lebleuf Előzmény: #697289

Lehet félregondolom, de 26-án lesz E-8 nap, és ma ekkorát esik, mit csinál holnap vagy holnapután? Mondjuk nem törvényszerű.