Re: nincs cím 2014. március 25. 15:10 Lebleuf Előzmény: #697289 Lehet félregondolom, de 26-án lesz E-8 nap, és ma ekkorát esik, mit csinál holnap vagy holnapután? Mondjuk nem törvényszerű.