Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #696967Ennek nem örülök, ma akartam venni mert tényleg nagyon szép a hozam, de ha te belevettél akkor nem fogok. Azt nem szabad elfelejteni hogy ha a választások utána nonprofittá teszi az állam az energiaszektort akkor a részvények nem sokat fognak felfelé mozogni a következő években!