Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ez senkit sem érdekel ? hol van izrael ? hol vannak a hivatásos rettegők ?

Dr. ursi Előzmény: #696731

már megyek, bújok is a jó puha meleg ágyikómba :o)

de még ezt:

"Washingtonban ne tápláljanak illúziókat, ami az amerikai érdekeket illeti, a szankciók hatékonysága a nullával egyenlő", de az orosz-amerikai kapcsolatoknak kárt okoznak".

-

Vlagyimir Putyin orosz államfő a nemzetbiztonsági tanács moszkvai ülésén közölte, egyelőre nem kell újabb válaszlépéseket tenni az Egyesült Államok által Oroszországgal szemben foganatosított büntetőintézkedésekre.

-

Az elnök még viccelődött is a szankciókkal. A tanácskozáson résztvevő vezető politikusokra, közöttük Szergej Nariskinra, a duma elnökére értve azt mondta, hogy "távol kell tőlük tartani magunkat, mert még kompromittálnak bennünket".

-

Vlagyimir Putyin pénteken utasította a Kreml illetékeseit, hogy államfői fizetését ezentúl a Rosszija bankba utalják, mert ott nyit számlát. Az orosz elnök lépéséhez csatlakozott Ramzan Kadirov, Csecsenföld vezetője is.

-