Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kerikoma buli?

Sumér harcos Előzmény: #693822

Te dunántúli gyerek vagy,vadkertre jársz borért?Még a szekszárdi borvidék is közelebb van.Galántai?:)