Re: Kerikoma buli? 2014. március 5. 14:53 picirigo Előzmény: #693721 Drága barátom! Felbontottam a csomagod! Csodás(bár még nem kóstoltam :D)! Nem tudom,hogyan tudom majd meghálálni...max azzal,h jól berugok nálad!