Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kerikoma buli?

picirigo Előzmény: #693721

Drága barátom!

Felbontottam a csomagod! Csodás(bár még nem kóstoltam :D)! Nem tudom,hogyan tudom majd meghálálni...max azzal,h jól berugok nálad!